:: Akıllı Ev - Teknoloji & Güncel Haberler
IPHONE

DTSC04- GRAFİK ÖZELLİKLİ RENKLİ DOKUNMATİK EKRAN
Akıllı ev dtsc04
Akıllı ev dtsc04

YENİ NESİL RENKLİ DOKUNMATİK LCD DUVAR ANAHTARLARI

Ev içindeki lambaları, müzik sistemini, kombi/havalandırma gibi tüm cihazlarınızı bu modüllerle de kontrol etmek mümkün.

( ¼ VGA) Renkli dokunmatik ekrana istediğiniz icon, yazı, kendi resminizi ve kontrol edeceğiniz modüllerin link'ini koyabilirsiniz.

Metalik gri, koyu metalik gri ve beyaz olarak üç farklı çerçeve seçenekleri ile beğeninize sunulmuştur.

Akıllı Ev dpblcd

akıllı evakıllı ev

akıllı evakıllı ev

Dokunmatik duvar anahtarlarının buton sayılarını 1,2,4 veya 6lı yapabilir, icon'larını ve yazılarının yerlerini, renklerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Arkaplan resmi olarak isterseniz kendi resminizi koyabilir veya analog saat görüntüsü de verebilirsiniz. Screen saver özelliğinin yanısıra, ışık şiddetini gece farklı gündüz farklı olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu değişiklikleri bilgisayarınız üzerinden görsel menü özelliği ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
DPBLCD01

akıllı ev dtsc03 DTSC03- RENKLİ DOKUNMATİK LCD EKRAN

Dokunmatik RENKLİ LCD ekran, akıllı evlerdeki tüm modülleri (sıcaklık, saat, lamba, v.b.) kontrol ve kumanda edebilir ve durumları hakkında görsel olarak bilgi verir. Ayrıca üzerinde sıcaklık sensörü dahil edilmiştir. 32 kanal kızıl ötesi alıcısı vardır. Bir çok fonksiyonu bu ekran ile çalıştırabilirsiniz. Tüm output'ların durumu icon/resimlerle görülebilir SMS gönderip alabilir. Sıcaklık ayarlamalarını yapabilir. Kurulu olan tüm cihazları kontrol ve kumanda edebilirsiniz.

Bina otomasyonu ve Akıllı Ev Sistemi yazılımı, programları, Dokunmatik LCD Ekranlar ve tüm önyüzleri oluşturan cihazlar 22 ayrı dil seçeneğinin yanısıra Türkçe'yi de desteklemektedir.


DDMX01 : Domintell otomasyon sistemleri V1.18 ile DMX protokolünü de destekliyor. Sahne, ışık, ses sistemleriniz de otomasyon kapsamında!
DDMX01 DDMX01

DCDI03 : Yeni, hoş, ergonomik IR uzaktan kumandalar...

DCDI03 DCDI03

DFAN01- FAN COIL KONTROL

Fan coil, klima kontrolü modülü ile farklı hız ayarlarına göre ısıtma, soğutma sistemlerinizi kontrol ve kumanda edebilirsiniz.

akıllı ev dfan01

HER ŞEY İÇİN TEK KUMANDA

Ev içindeki lambaları, kombi / havalandırma gibi tüm cihazlarınızı tek bir kumandaile kontrol edebildiğiniz gibi ayrıca televizyon, müzik seti gibi cihazlarınızı tek bir kumanda ile çalıştırabilirsiniz. Öğrenme yeteneğine sahip DIREMIT01 modülü farklı özelliklere sahip uzaktan kumandaları tek bir kumada altında topluyor. Klasik sistemde sadece elektriği kapatılarak kontrol edilmeye çalışılan bir sistem olmayıp IR komutları ile tüm fonksiyonları ile cihazlarınızı çalıştırabilirsiniz

Akıllı Ev diremit01

DETH02 : Ethernet network (bilgisayar ağı) üzerinden RS232 haberleşme modülü.

DETH03 : Ethernet network (bilgisayar ağı) üzerinden otomasyon sistemine erişerek her türlü konfigürasyon değişikliğini uzaktan online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

DETH04 : Dünyanın neresinde olursanız olun internetten otomasyon sistemine bağlanabilir, sistemenizi görsel bir formatta çalıştırabilir durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

DETH07 : Philips Pronto Ethernet Arabirim modülü. Pronto uzaktan kumandalarının scriptlerini otomatik olarak upload edebilirsiniz. Domintell sistemi kodlarını herhangi bir araç ile pronoto'ya çevirmeden doğrudan kullanabilirsiniz


akıllı ev deth02

DETH02

Ethernet network (bilgisayar ağı) üzerinden RS232 haberleşme modülü.

Ethernet network (bilgisayar ağı) üzerinden otomasyon sistemine erişerek her türlü konfigürasyon değişikliğini uzaktan online olarak gerçekleştirebilirsiniz.


akıllı ev din10v02

Bus üzerinden 0-10V input modülü. Yazılım ile konfigüre edilebilir.

ASTRONOMİK SAAT ÖZELLİĞİ

Astronomik saat özelliği ile gün batımı ve gün doğumu saatleri otomatik olarak ayarlanarak yaz/kış saati uygulamalarınızda kolaylık sağlarsınız.


akıllı ev dgrafint01

PC grafik önyüzle USB bağlantısı üzerinden grafik olarak modülleri çalıştırabilirsiniz. JPEG, BMP, ICO veya WMF uzantılı dosyaları arkaplan veya ikon olarak kullanabilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun internetten otomasyon sistemine bağlanabilir, sistemenizi görsel bir formatta çalıştırabilir durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

akıllı ev dgsm01
GSM MODÜLÜ

Tüm cihazların cep telefonundan mesaj göndererek, uzaktan kumanda ile veya kendiliğinden belirli senaryolara göre çalıştırabilirsiniz.

Eve gelmeden uzaktan cep telefonunuzdan göndereceğiniz SMS ile tüm cihazları, lambaları, bahçe aydınlatmasını açıp kapayabilirsiniz.

Acil durumlar için başucunuzdaki elektrik lambasının düğmesini sms gönderen bir cep telefonu şeklinde çalıştırabilir veya evdeki tüm lambaları açıp kapayan bir sisteme dönüştürebilirsiniz.

Copyright ?2003-2012 Digi Platform, All rights reserved. Tüm Haklar?Saklıdır.
internet sitesinde yayınlanan illüstrasyonlar, yazılar ve fotoğraflar izin alınmadan kaynak gösterilemez ve kopyalanamaz.
louis vuitton handbags cheap ferragamo sale hogan paul smith moncler jacket salvatore ferragamo shoe cheap louis vuitton handbags asics running ferragamo handbags nike dunk low pro asics running shoes karen millen monster beats ghd saleghd sale moncler coat ghd straighteners timberland boots paul smith shirts christian louboutin outlet michael kors
wholesale mlb jerseys cyber monday north face deals north face black friday cheap soccer jerseys cheap jerseys online tiffanys outlet wholesale nfl jerseys from china lululemon black friday jordan black friday 2015 moncler black friday 2015 lululemon cyber monday cheap baseball jerseys wholesale nba jerseys fake oakleys cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china lululemon cyber monday 2015 cheap nfl jerseys lululemon cyber monday cyber monday north face sale goose black friday Herve Leger Outlet cheap black friday jordan wholesale nfl jerseys cheap nhl jerseys lululemon black friday 2015 lululemon cyber monday 2015 lululemon black friday sale black friday moncler lululemon cyber monday 2015 canada goose black friday