:: Otomasyon Sistemleri

Yeni nesil güvenlik ve alarm sistemleri ile zaman ve mekan bağımsız hareket edebilme ve her şeyi her yerden kontrol edebilme imkanına kavuşursunuz. Gerçek zamanlı olarak her bölgenin durumunu gözlemleyebilir ve alarm konumuna getirebilirsiniz.

Akıllı evde kapı, pencere panjurlarınızın açık olup olmadığını, ortamda birilerinin var olup olmadığını dokunmatik ekrandan takip edebilirsiniz.

Akıllı evde her bir sensör için alarm modu oluşturabilir ve saat bazında farklı alarm aksiyonları aldırabilirsiniz.

Örneğin, akıllı evde alarmınızı cep telefonuzdan sms göndererek kurabilir ve alarm kurulduğunda açık olan ışıkları kapatır, panjurlarınızın açık kalanlarını otomatik olarak kapatarak size sms ile geri bildirimde bulunur. Veya başucunuzdaki bir lamba anahtarı panik buton olabileceği gibi alarmı da kurabileceğiniz bir keypad olabilir. Tüm aksiyonların hangi lokasyondan geldiği bilgisini cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Akıllı ev sistemimize her türlü dedektörler bağlanabileceği gibi ayrıca yangın ihbar sistemi panellerine gerek duymadan tüm sensörleri bağlayabilirsiniz. Her bir sensörü farklı çalışma prensipleri ile kullanabileceğinizin yanısıra tek bir kablo ile sonsuz zone tanımlama şansına da sahip olabilirsiniz.

Tüm bu esnekliğin yanısıra akıllı bina otomasyonu ile her mekana farklı çözümler üreten DigiPlatform, Belçika menşeyli ürünleriyle ( uzakdoğunun kalite ve güvenirlik problemlerini düşünmeden ) sorunsuz ve güvenilir bir yaşama merhaba deme şansını yakalarsınız.

akıllı ev sistemi
Copyright ?2003-2012 Digi Platform, All rights reserved. Tüm Haklar?Saklıdır.
internet sitesinde yayınlanan illüstrasyonlar, yazılar ve fotoğraflar izin alınmadan kaynak gösterilemez ve kopyalanamaz.
louis vuitton handbags cheap ferragamo sale hogan paul smith moncler jacket salvatore ferragamo shoe cheap louis vuitton handbags asics running ferragamo handbags nike dunk low pro asics running shoes karen millen monster beats ghd saleghd sale moncler coat ghd straighteners timberland boots paul smith shirts christian louboutin outlet michael kors
wholesale mlb jerseys cyber monday north face deals north face black friday cheap soccer jerseys cheap jerseys online tiffanys outlet wholesale nfl jerseys from china lululemon black friday jordan black friday 2015 moncler black friday 2015 lululemon cyber monday cheap baseball jerseys wholesale nba jerseys fake oakleys cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china lululemon cyber monday 2015 cheap nfl jerseys lululemon cyber monday cyber monday north face sale goose black friday Herve Leger Outlet cheap black friday jordan wholesale nfl jerseys cheap nhl jerseys lululemon black friday 2015 lululemon cyber monday 2015 lululemon black friday sale black friday moncler lululemon cyber monday 2015 canada goose black friday